درباره ما


یارگان به عنوان اولین و بزرگترین هلدینگ دیجیتال، با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردید و تاکنون هزاران کاربر در قالب صدها شرکت و سازمان از خدمات نرم افزاری و سخت افزاری این شرکت بهره مند شده اند.

یارگان با بهره مندي از نيروهاي متخصص در زمينه های فناوري اطلاعات و ارتباطات توانسته است به امر تجاری سازی فناوری در تولید نرم افزار و فروش محصولات خود، آموزش، پشتيباني و خدمات پس از فروش آن ها بپردازد. 

یارگان همواره در طی دوران فعالیت خود، جلب اعتماد مشتری را بزرگترین هدف و کسب رضایت مشتری را بعنوان بزرگترین دستاورد خود محسوب کرده است؛ به همین خاطر همواره سعی بر این دارد که با استفاده از جدیدترین فناوری ها ، آینده نگری و استفاده از نظرات و مشاوره های تخصصی مشاوران حرفه ای در زمینه تولید نرم افزار و خدمات فناوری اطلاعات، بتواند با توجه به درخواست و  نیازهای اختصاصی هر مشتری بهترین محصول و خدمات را ارائه نماید.

یارگان با توجه به رشد روز افزون فناوری های نوین در بستر فضای مجازی و نیاز به ارائه مشاوره کارآفرینی، سرمایه گذاری و حمایت از صاحبان ایده، استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا اقدام به راه اندازی مرکز شتابدهی جهت تسهیل فرآیندها و کمک به تجاری سازی محصولات نموده است.

 

ماموریت

ماموریت یارگان ارائه محصولات و خدمات در صنعت فاوا، جهت تسهیل کارها و  بهبود و ارتقای عملکرد و افزایش بازده کاری افراد و سازمان ها میباشد.

 

چشم انداز

ورود به بازارهای بین المللی در صنعت نرم افزار و ارائه خدمات نرم افزاری قابل رقابت با کمپانی های بین المللی 

 

هدف

جلب اعتماد وکسب رضایت مشتری با ارائه محصولات و خدمات باکیفیت همیشه بالاترین آرمان یارگان است.